SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
1942

Kontaktinfo

Hemmaplan - Ullervads IP

 

Adress: Ullerva Ullervadstugan 1, 542 93 Mariestad.

Föreningsnummer

 

Allmänna frågor:

Info@julabk.se

Marknad/Samarbeten

marknad@julabk.se

Medlemsfrågor:

kansli@julabk.se

Fakturafrågor:

kassor@julabk.se

 

Fakturaadress:
Fakturainfo

 

STYRELSEKONTAKTER

         

Ordförande:

Linus Wadström E-post: linus@skyltotryck.se / info@julabk.se Tel: 072-552 82 00

 

Vice Ordförande (Herrsektion):

Joel Denisson E-post: joel.denisson@gmail.com Tel: 073 368 10 96

 

Kassör:

Stefan Johansson E-post: kassor@julabk.se Tel: 070-222 56 60

 

Ledamot (Sekreterare/damsektion):

Karin Eklund E-post: suddenelvis@icloud.com Tel: 073-344 86 88

 

Ledamot (inköpsansvarig/damsektion):

Oskar Thunborg E-post: oskar.thunborg@julabk.se  Tel: 076-398 24 38

 

Ledamot (marknadsansvarig):

Kristoffer Blom E-post: marknad@julabk.se Tel: 076-667 79

 

Ledamot (anläggningsansvarig):

Gustaf Bobeck E-post: gustaf@partytalt.net Tel: 070 930 92 09

 

Suppleant (Ungdomssektion):

Henrik Almqvist E-post: henrik.almqvist@lyreco.com Tel: 072 565 22 00

 

Tveka inte att kontakta oss om ni har några frågor eller behöver hjälp. Vi ser fram emot en givande säsong tillsammans!

 

 
SPONSORER